Головна

 

 

 

 

 

 

Річчям привітання на шкіряне весілля, 3 роки пасхою днем

Річчям днем народження привітання на шкіряне весілля, 3 роки днем народження сина днем

 

Інші: Розставання з коханим | Привітання з днем працівників сізо і вязниць | Привітання з днем народження 21 рік дівчині, хлопцю, подрузі, другу, сину, донці | Привітання на день залізничника

 

Наші дорогі друзі, хочемо привітати Вас з шкіряною весіллям і розділити з Вами в цей день веселощі і радість. Хай рік від року Ваш шлюб стає все міцнішою і гармонійніше, хай Ваша родина росте, а Ваш будинок завжди буде місцем, де кожен знайде затишок, тепло і турботу.

Річчям днем народження привітання на шкіряне весілля, 3 роки річчям

Дорогі діти, з шкіряною весіллям! Бажаємо, щоб у Вашому домі панує мир і достаток. Щоб Ви поважали і підтримували один одного. Нехай збуваються мрії і дітки ростуть здоровими.

 

   
 
             
 

Ювілеєм мамі привітання на шкіряне весілля, 3 роки новим роком зятя

Днем народження привітання на шкіряне весілля, 3 роки днем народження другу річчям

 

Інші: | Привітання візажисту з днем народження | Привітання з днем народження дівчині | Привітання артему

 

Вітаю з шкіряною весіллям. Щасливих 3 роки у шлюбі — це не ювілей, але все ж знаменна дата і нехай для вашої родини цей день завжди буде сповнений радості і теплих слів. Бажаю, щоб ваші почуття завжди залишалися міцними, міцними і якісними, як натуральна шкіра! А якщо серйозно — здоров’я, благополуччя, достатку, миру, затишку, святкових хвилин веселощів і взаєморозуміння вашій чудовій родині.

Дорога, мила, кохана дружина, вітаю нас з шкіряною весіллям. У нас з тобою шкіряна річниця і я хочу побажати нам з тобою таких же міцних, міцних відносин, як цей матеріал. Радість моя, бажаю тобі не хворіти і не сумувати, бажаю щодня наповнювати світ нашої родини, радістю, веселощами, ніжністю, турботою і своєю посмішкою. І нехай у нас все буде чудово — завжди, скрізь і в усьому.

Ювілеєм сестрі ювілеєм привітання на шкіряне весілля, 3 роки ювілеєм дівчинці ювілеєм

Дорога дружина, ми щасливі вже 3 роки і сьогодні я вітаю тебе з нашої шкіряної весіллям. Бажаю раніше відчувати ніжність і любов від моїх дотиків, бажаю не втратити іскри запалу і пристрасті, бажаю завжди залишатися ідеальною дружиною — моїй самій жаданою, омріяною, прекрасною жінкою.

Щасливе число — трійка. Вітаю вас з шкіряною річницею. Бажаю залишатися один для одного надійною опорою, єдиною любов’ю та підтримкою у всьому. Нехай ваша сім’я буде щасливою та успішною. Благополуччя вам, великих можливостей, міцного здоров’я та достатку.

 

Ювілеєм племіннику племінниці привітання на шкіряне весілля, 3 роки річчям ювілеєм хресному

Новим роком привітання на шкіряне весілля, 3 роки ювілеєм племіннику племінниці ювілеєм

 

Інші: | Привітання з днем матері жінкам | Привітання з днем народження близнюкам, двійнятам | Слова на місяць відносин

 

Дорога, мила, кохана дружина, вітаю нас з шкіряною весіллям. У нас з тобою шкіряна річниця і я хочу побажати нам з тобою таких же міцних, міцних відносин, як цей матеріал. Радість моя, бажаю тобі не хворіти і не сумувати, бажаю щодня наповнювати світ нашої родини, радістю, веселощами, ніжністю, турботою і своєю посмішкою. І нехай у нас все буде чудово — завжди, скрізь і в усьому.

Прекрасна дата — ваша третя річниця! Бажаємо щоб шкіряний гаманець завжди поповнює сімейний бюджет, щоб з кожним роком любов міцнішала, щастя множилося, і ніяка втома не заважала пристрасті вночі!

Днем народження тестю привітання на шкіряне весілля, 3 роки новим роком колега

З річницею! Наша родина, вже як сама міцна шкіра — не рветься і не тріщить по швах. Ми звикли жити разом і прислухатися один до одного, поступатися і слухати. Бажаю тобі, дорогий чоловік, в цей маленький ювілей нашої сім’ї, побудувати своє родинне гніздечко, мати міцну опору в якості друзів, і тил — як мене, сімейного благополуччя, душевного спокою, достатку та інвестицій у майбутнє. Люби і будь улюбленою!

З 3-ю річницею весілля! Нехай золота рибка всі Ваші виконує бажання. Щоб офшорна компанія Вам приносила дохід, щоб в швейцарському банку рахунок для Вас зростав. Щоб острів купили Ви в океані і завжди з задоволенням там відпочивали.

 

Днем народження привітання на шкіряне весілля, 3 роки днем народження

Днем народження привітання на шкіряне весілля, 3 роки ювілеєм подрузі днем народження

 

Інші: | Привітання з ювілеєм 65 років дідусеві | Привітання з ювілеєм мамі | Привітання з перемогою у змаганнях

Милий чоловік, вітаю з нашої шкіряної весіллям. Ти подарував мені чудові 3 роки щасливого життя, нехай і далі все буде в нас чудово і прекрасно. Я тебе міцно люблю і бажаю тобі здоров’я і чудового настрою. Нехай наш будинок завжди буде сповнений радості, успіху, любові і достатку.

Днем народження колега привітання на шкіряне весілля, 3 роки річчям днем народження

Прекрасна дата — ваша третя річниця! Бажаємо щоб шкіряний гаманець завжди поповнює сімейний бюджет, щоб з кожним роком любов міцнішала, щастя множилося, і ніяка втома не заважала пристрасті вночі!

 

Новим роком привітання на шкіряне весілля, 3 роки ювілеєм мамі днем

Днем народження привітання на шкіряне весілля, 3 роки днем народження кумі

 

Інші: | Привітання з днем тетяни жінці | Привітання з днем шахтаря братові

Мій чудовий чоловік, ось і пролетіло 3 роки подружнього життя, вітаю з шкіряною річницею тебе. Бажаю завжди бути у мене солідним, перспективним, гідним поваги чоловіком. Нехай моя любов тебе гріє, хай наші стосунки завжди залишаються міцними, міцними, не піддаються впливу зовнішніх факторів, немов натуральна високоякісна шкіра! Цілу, рідний.

Днем народження привітання на шкіряне весілля, 3 роки новим роком мамі

Милий мій, ненаглядний і єдиний чоловік, вітаю тебе з нашої шкіряної весіллям, з 3-річчям сімейного щастя і нашої світлої любові. Бажаю тобі доброї удачі в справах і міцного здоров’я, чудового настрою та успішного досягнення цілей. Я тебе міцно люблю і завжди надам тобі підтримку, допоможуть впоратися з будь-якою проблемою і зберегти наше щастя.

Карта сайту