Вітання від бабусі на весілля внука, внучки Привітання з днем знань в дитячому саду

 

Головна

 

 

 

 

 

 

Річчям привітання з ювілеєм сестрі новим роком сина

Річчям привітання з ювілеєм сестрі днем народження дівчинці

 

Інші: Привітання з 18-річчям сину | Смс і короткі привітання з прощеною неділею | Привітання борису | Привітання на іменини свєти, вітання світлані

 

Рідна моя сестричка, в Твій День народження хочу побажати тобі одного — справжнього жіночого щастя. Просто я знаю, що коли жінка щаслива, вона здатна на все і навіть більше. Ти сильна духом, але тендітне тіло, ти прекрасна і зовні, і внутрішньо. Ти — мій ідеал дівчини, жінки і просто людини. Залишайся такою ж назавжди.

Брат сьогодні вітає з ювілеєм свою чудову сестру. Бажаю тобі щиро радісних емоцій та щасливих подій, незмінною удачі і великого везіння, блискучих успіхів і вірної любові, сокровенного щастя і чудового здоров’я.

Новим роком привітання з ювілеєм сестрі річчям річчям

Вітаю з ювілеєм, моя дорога старша сестричка. Хочу тобі побажати стійкої сходи до успіху, щасливої дороги до переможних вершин і вірним цілям, безсумнівною удачі та підтримки улюблених людей, неймовірного відчуття щастя і надихаючих емоцій.

Сестричка, вітаю з Ювілеєм! Нехай ця кругла дата нагадає тобі про те, що життя — це велика кругла карусель, нехай вона поверне тебе ненадовго в наше спільне безтурботне і дуже щасливе дитинство, подарує яскраві враження та емоції. Здоров’я тобі, рідна, благополуччя та удачі!

 

   
 
             
 

Ювілеєм дідусеві днем привітання з ювілеєм сестрі ювілеєм хресному

Ювілеєм племіннику привітання з ювілеєм сестрі новим роком сина днем

 

Інші: | Привітання з днем народження юристу | Привітання в день фахівця з ядерного забезпечення | Тости дівчині на день народження

 

Дорога моя, кохана сестричка! Лови сьогодні птаха щастя, яку всі ми сьогодні створили з найбільш серцевих і щирих побажань добра, радості, здоров’я і найцінніших благ. Нехай твій внутрішній світ наповниться світлом, будинок теплом і затишком, а в очах загориться іскорка натхнення для втілення своїх мрій в реальність. З Ювілеєм, сестричка!

Дорога моя сестричка, вітаю з ювілеєм. твоя сестра бажає тобі щастя від землі до неба, успіху від Півночі до Півдня, удачі від Заходу до Сходу, радості і любові в невимірних кількостях, благополуччя і чудового настрою.

Річчям річчям привітання з ювілеєм сестрі річчям

Сестричка, з ювілеєм! Бажаю тобі, чого в душі бажає будь-яка дівчина: принца, прекрасного, доброго і розумного, любові, відповідь і пристрасною, купу подарунків і прекрасних квітів, хвилюючих зустрічей і нових знайомств! Хай дні будуть розфарбовані тільки у веселкові кольори, а люди посміхаються тобі!

 

Днем народження дівчинці привітання з ювілеєм сестрі ювілеєм другу ювілеєм

Ювілеєм дядьку днем привітання з ювілеєм сестрі річчям новим роком

 

Інші: | Привітання з останнім робочим днем | Привітання на іменини тетяни | Привітання з днем прикордонника братові

 

Вітаю улюблену сестру свого чоловіка з ювілеєм! Бажаю, щоб ти завжди була в гарному настрої, сповнена сил і життєвої енергії! Нехай всі справи складаються, робота радує, життя кипить і приносить чудові плоди. Добра тобі, любові і море позитивних емоцій!

Днем народження привітання з ювілеєм сестрі річчям

Вітаю з ювілеєм, дорога моя двоюрідна сестричка. Бажаю тобі яскравих фарб у життя і радісних емоцій, щасливих подій і радісних миттєвостей, добрих друзів і вірної любові, щирого щастя і душевного свята.

 

Новим роком привітання з ювілеєм сестрі ювілеєм хлопцю

Ювілеєм племіннику привітання з ювілеєм сестрі новим роком сина ювілеєм

 

Інші: | Привітання ведучому з днем народження | Привітання з відкриттям магазину | Привітання з 55-річчям другу

Вітаю із радісним і світлим днем — днем, коли на небі засяяла твоя зірка, коли на світ з’явився добрий чоловік. Ця людина — це ти. З днем народження. Нехай Бог благословляє і освітлює твій життєвий шлях. Нехай душа прагне до щастя і добрим діянням. Нехай у твоєму домі будуть здоров’я, благополуччя і злагода.

Дорога, мила сестричка. Нехай цей день стане ще одним прекрасним приводом для твоєї посмішки. В цей чудовий свято, твій ювілей, я бажаю тобі отримати море позитиву, підкорити вершини успіху, скупатися в океані любові і прямо попрямувати до щастя. Зі святом, дорога!

Днем народження привітання з ювілеєм сестрі днем народження прикольні

Дорога, мила сестричка. Нехай цей день стане ще одним прекрасним приводом для твоєї посмішки. В цей чудовий свято, твій ювілей, я бажаю тобі отримати море позитиву, підкорити вершини успіху, скупатися в океані любові і прямо попрямувати до щастя. Зі святом, дорога!

 

Річчям днем народження привітання з ювілеєм сестрі днем народження

Новим роком татові привітання з ювілеєм сестрі днем народження бабусі ювілеєм

 

Інші: | Привітання з водохрещем на українській мові | Привітання з 35-річчям весілля дітям від батьків

Дорога моя сестра, твій брат вітає тебе з ювілеєм. Рідна, бажаю тобі вічного процвітання в житті і діяльності, незгасною краси і доброти душі, щирого щастя і чистої любові, прекрасного настрою і високих польотів душі.

Ювілеєм сестрі ювілеєм привітання з ювілеєм сестрі днем народження племіннику

Дорога двоюрідна сестричка, вітаю тебе з ювілеєм. Бажаю чудових моментів життя і доброї казки, веселих ідей і захоплюючих історій, неймовірних пригод і великих подорожей, красивої мрії і солодкі бажань, легкого натхнення і великої любові.

Карта сайту