Головна

 

 

 

 

 

 

Новим роком привітання зі старим новим роком ювілеєм тестю днем

Річчям привітання зі старим новим роком ювілеєм другу днем

 

Інші: Привітання на день винахідника і раціоналізатора | Привітання з 33-річчям мужчині | Побажання приємного апетиту | Привітання з днем залізничника колегам

 

Зі Старим Новим роком. Бажаю залишатися чоловіком старого стилю, а саме — мужнім, сміливим, відважним і самовідданою. І нехай новий рік для тебе буде успішним і вдалим, і нехай подарує він тобі достаток, здоров’я і світло великої любові.

Ювілеєм другу привітання зі старим новим роком ювілеєм другу

Вітаю зі Старим Новим роком, дорогі колеги. Бажаю пишатися старими успіхами, перемогами і досягненнями, бажаю в новому році встигати ще швидше, добиватися ще більшого, перемагати ще впевненіше. Нехай з Новим роком прибудуть нові сили і удача. Бажаю всім здоров’я, процвітання і в діяльності, і в житті.

Улюблені мої, хороші і вірні друзі, вітаю вас зі Старим Новим роком. Шлях всі негоди і печалі залишаться в минулому, нехай попереду вас чекає неймовірна любов і добра радість, велике щастя і великий успіх, велика удача і бравое веселощі.

 

   
 
             
 

Ювілеєм подрузі привітання зі старим новим роком днем народження

Ювілеєм хресному ювілеєм привітання зі старим новим роком днем народження другу днем

 

Інші: | Привітання ярославі | Тости на день медика | Привітання з отриманням диплому

 

Старий Новий рік — прекрасний привід знову привітати вас, мої улюблені друзі, з святом! Хочу побажати, щоб наша компанія була такою ж дружною і веселою десятки років! Бажаю всім нам гаряче любити і бути коханими, бажаю романтичної особистого життя і величезних успіхів у нашій нелегкій праці! Хай сонце сходить і заходить, йде дощ, сніг, град, а наша дружба не слабшає, а тільки міцніє і росте!

Вітаю зі Старим Новим роком. Бажаю в новому році виглядати розкішно і відчувати себе впевненіше, бажаю в минуле, як сміття, викинути смутку і кривди, бажаю з новими силами та бажанням відправитися у велике подорож до успіху. І в кожному дні, в кожній миті бажаю бути жінкою надзвичайної чарівності і чарівного шарму.

Новим роком привітання зі старим новим роком ювілеєм мамі днем

Нехай старий Новий рік серці знову повірить в чудеса, а душа відкриє двері для нових пригод і надій. Бажаю залишити все сумне і погане за плечима, взяти в новий рік з собою мрію і продовжувати свій шлях з любов’ю і відмінним настроєм.

Друзі мої милі й дорогі, нехай Старий Новий рік з розмахом ступить на поріг, хай все минуле стане ушлим, шлях цей рік нам удачу і щастя принесе. Нехай стануть добрішими наші серця, нехай не буде радості краю і кінця. Я всім бажаю світлих посмішок і великих чудес.

 

Днем народження привітання зі старим новим роком днем народження смішні

Річчям привітання зі старим новим роком річчям днем народження

 

Інші: | Привітання з вдячністю ветеранам ввв | Привітання на всеукраїнський день працівників культури | Привітання на день працівника податкової інспекції

 

Вітаю зі Старим Нових роком, прекрасна жінка. Бажаю чудовою господинею зібрати всіх близьких за столом і зустріти цей рік з доброю надією і мрію серця. І нехай колишні тривоги і переживання сніговою бурею знесуться в минуле, нехай в новому році буде багато всього гарного і щасливого, цікавого і дивного.

Ювілеєм другу ювілеєм привітання зі старим новим роком днем народження зятя

За дверима залишай все старе і вперед, назустріч новим мріям і удачам. Бажаю залишатися собою, але з новим натхненням творити і любити. Зі Старим Новим роком тебе. Великого щастя, веселощів серця і високого польоту душі.

 

Днем народження племіннику привітання зі старим новим роком днем народження

Днем народження тітці привітання зі старим новим роком днем народження татові

 

Інші: | Привітання на всесвітній день екскурсовода | Привітання з 10-річчям фірми, підприємства, організації | Привітання на залізне весілля, 65 років

Вітаю зі Старим Новим роком. Нехай у такої прекрасної жінки в новому році все буде чудово. Бажаю, щоб годинник цокав щасливими хвилинами, щоб серце в ритмі натхнення відбивало стукіт любові. Нехай цей рік буде багатим на удачу, трепетні почуття і яскраві події.

Річчям привітання зі старим новим роком днем народження

Вітаю зі Старим Новим роком. Бажаю позбавитись від усього старого та непотрібного, бажаю з нової сторінки розпочати цей рік. І нехай він буде добрим та вдалим. Бажаю сяяти від щастя, наче ялинка від гірлянд, бажаю, щоб святковий настрій у тебе був кожен день.

 

Днем народження жінці привітання зі старим новим роком днем народження колега

Днем народження привітання зі старим новим роком днем народження мамі річчям

 

Інші: | Привітання з днем народження туристу, мандрівнику | Побажання коханцеві від коханки

Вітаю зі Старим Новим роком. Бажаю, щоб життям правил щасливий календар, щоб кожен день був сповнений казки, щоб радість в побут вносили веселі друзі та посмішки рідних, щоб серце радували приємні зустрічі та чудові свята.

Річчям привітання зі старим новим роком днем народження колишнього

Вітаю зі Старим Новим роком і хочу побажати залишатися жінкою старого стилю — стилю бездоганної краси і добрих манер, бажаю з новими ідеями та новими мріями ступити на поріг нового року, а в ньому бажаю бути коханою, успішної і самою чудовою.

 

Ювілеєм хресному ювілеєм привітання зі старим новим роком річчям

Днем народження вихователю привітання зі старим новим роком днем народження свекру свекрусі

 

Інші: | Привітання на рубінове весілля, 40 років | Привітання ангеліні

Друзі, вітаю вас зі Старим Новим роком і хочу всім побажати позбутися сумних спогадів і всяких помилок, немов від важкої і непотрібної ноші. Бажаю всім почати новий шлях до своїм успіхам і перемогам, і нехай все в гонитві за своєю мрією не забувають про щастя, радості, дружби і любові в новому році.

Новим роком привітання зі старим новим роком ювілеєм хресному

Дорогі колеги, вітаю вас зі старим Новим роком. Бажаю в сто разів примножити старі успіхи, відкрити шлях до нових ідей і перспектив. Хай у ваших оселях буде тепло і затишно, нехай у ваших родинах панує лад і любов, нехай у житті кожного з вас буде і радість, і успіх і достаток.

Чудові мої, дорогі колеги, вітаю вас зі Старим Новим роком. І нехай у кожного з вас життя буде доброю і чудовою, як новорічне диво, нехай ваші нові успіхи і досягнення примножаться в сто раз, нехай у всіх з’явиться маса нових ідей, великих прагнень і нових приємних відчуттів.

Карта сайту