Головна

 

 

 

 

 

 

Річчям новим роком тости на ювілей березня днем народження

Новим роком тости на ювілей пасхою річчям

 

Інші: Привітання з випискою з пологового будинку | Католицьке привітання з великоднем | Привітання на день флоту україни | Привітання з виходом на роботу

 

35 років — самий розквіт людського життя. Ви пройшли чимало всього за цей час, набралися досвіду життя і вже можете передавати його іншим людям, хотілося б побажати вам довгих і щасливих років життя, нехай ваш гаманець завжди буде повний і ви не знали що таке невдачі.

Дорога матуся, твій Ювілей я бажаю тобі побільше часток не і ні — не хворій, не старей, не втомлюйся, не сумуй, не сумуй, ні в чому не нуждайся і ні про що не переживай. Не дивлячись на те, що ці частинки негативні, нехай у твоєму житті все буде тільки позитивне. Всього тобі самого хорошого! Будь щаслива!

Річчям річчям тости на ювілей річчям

Я хочу закричати на весь світ, що у мене найкраща мама на світі. Найбільш любляча, найдобріша, сама ніжна, турботлива. Залишайся, матуся, завжди молодою, красивою і успішною. І світися від щастя наче ясне сонечко. Нехай урагани життєвих обставин тобі обходять стороною. Ніколи не сумуй ти, ти просто криниця доброти.

Сьогодні у ваш ювілей я прошу забути, що вам 65, врешті-решт, це всього лише цифра і найголовніше те, що ховається за нею. Бажаю вам настрою дивитися на кожну нову цифру з іронією і пам’ятати, як багато ви вже побудували, чого досягли і скільки людей вас оточують, щоб привітати вас і віддати належне вам як справжньої особистості!

 

   
 
             
 

Ювілеєм дівчинці днем тости на ювілей днем народження дідусеві

Ювілеєм сестрі тости на ювілей ювілеєм племіннику племінниці

 

Інші: | Привітання лілії | Привітання з 30-річчям мужчині | Привітання з ювілеєм подрузі дитинства

 

Славний, ставний, солідний, мудрий і розважливий, з твоїм Ювілеєм! Я піднімаю свій келих за здоров’я, щоб воно тебе не підводило, за достаток, щоб він не залишав твій дім, і за вірних друзів, без яких твоє життя було б нудним!

Я при всіх хочу сказати і своєму чоловікові побажати, залишитися в житті все тим же чоловіком, якого я коли-те полюбила. Таким же сміливим і красивим, добром світиться завжди. Такий же кам’яною стіною, ти будь, мій чоловік, завжди зі мною!

Ювілеєм племіннику племінниці тости на ювілей ювілеєм тещі

Наш тост: «За чарівну силу любові, яка дарує нашому ювіляру вічну молодість!»

 

Днем народження смішні тости на ювілей річчям новим роком

Днем народження мужчині тости на ювілей річчям ювілеєм дідусеві

 

Інші: | Привітання на весілля другу | Привітання уляні | Привітання директору на випускний

 

Коли людині виповнюється 50 років — він ніби переступає черговий рубіж у своєму житті. У нього починається новий етап. З’являються нові обов’язки, відповідальність, навіть статус змінюється. Так от, я бажаю тобі, ювіляр, нової посиленої впевненості у своїх силах, терпіння, розуміння від близьких. Живи довго на радість рідним і на зло ворогам,

25 років — це ще один перехідний вік, коли юнацька дурь з голови вивітрюється, а з’являються нові серйозні погляди і цінності. Це час професійних перемог, закладки бюджетного фундаменту і, звичайно, справжньої любові, і я тобі бажаю у всьому цьому величезного успіху. З Ювілеєм!

Днем народження колишнього тости на ювілей річчям

25 років — це ще один перехідний вік, коли юнацька дурь з голови вивітрюється, а з’являються нові серйозні погляди і цінності. Це час професійних перемог, закладки бюджетного фундаменту і, звичайно, справжньої любові, і я тобі бажаю у всьому цьому величезного успіху. З Ювілеєм!

 

Ювілеєм тещі тости на ювілей річчям днем народження

Річчям тости на ювілей річчям новим роком татові

 

Інші: | Привітання з днем народження 72 роки | Привітання з днем народження 67 років | Гарне освідчення в коханні дівчині

Що можна сказати на такий чудовий ювілей? У 70, здається, було вислухано тисячі тостів і мільйони побажань. Я хочу випити за те, щоб завжди залишався час на мрії і їх виконання. Адже, не важливо, скільки років прожив чоловік, якщо є мета, то будуть і сили, знайдеться здоров’я і не буде місця старості. За ваші мрії.

Пропонуємо тост: «Дай Бог, щоб все відповідало плану у Вашому житті, а план цей був Ваш!»

Новим роком татові тости на ювілей річчям

Чоловікам — не гріх назвати свій справжній вік! Вони не соромляться, на відміну від жінок, своїх круглих дат Так давайте ж піднімемо наші келихи за ювіляра! Нехай він не соромитися свого віку, адже ніщо так не прикрашає справжнього чоловіка як правдивість і чесність. За день народження нашого іменинника і за справжнього чоловіка!

У тебе сьогодні, мама, важлива подія, важливий ювілей. Хочу побажати тобі, рідна, бути в житті трішки сміливішою. Всім ворогам на зло ти будь щасливою, а на зло чоловікам будь красивою.

 

Новим роком колега тости на ювілей днем народження тещі

Днем народження тости на ювілей річчям днем народження бабусі

 

Інші: | Тости на срібне весілля, 25 років | Привітання з 20-річчям подрузі

Ось і настало твоє повноліття, сьогодні ти вступиш у доросле життя, вона буде не такою складною як тобі здасться на перший погляд. Вибери дорогу яка буде тобі найзручніше, ми всі раді за тебе і бажаємо успіхів.

Днем народження тости на ювілей днем народження мужчині

За успіхи ювіляра!

Піднімемо ж наші келихи на честь ювілею цієї прекрасної дівчини і побажаємо їй молодості і здоров’я!

Карта сайту