Головна

 

 

 

 

 

 

Новим роком запрошення днем народження дідусеві

Днем народження прикольні запрошення річчям ювілеєм дядьку

 

Інші: Тости на день будівельника | Привітання з 1 травня і 9 травня разом | Короткі привітання з днем будівельника | Привітання з днем перемоги

 

Ми раді запросити Вас на наше урочисте одруження, яке відбудеться ____________ у _____. Ваша присутність стане для нас прекрасним подарунком у цей знаменний день. До зустрічі!

Запрошуємо Вас на день народження чудової дівчинки, нашої зірочки. Яскраві емоції, повітряні кулі, різні солодощі й наїдки, дитячий сміх, цікаві конкурси, захоплюючі подорожі сторінками добрих казок і багато іншого чекає Вас за адресу_. Чекаємо Вас _дата без запізнень, інакше Вам належить виконати бажання нашої іменинниці.

Днем народження запрошення річчям пасхою

Запрошуємо Вас на чудове і радісне свято, але свято на честь дня народження нашого улюбленого дитини. Свято проходитиме за адресу_ дата_. Нехай в цей день у Вас не буде поганого настрою, нехай Ваша присутність зробить свято ще веселіше і яскравіше, а цей день — щасливішими і цікавіше.

На наше весілля запрошуємо вас ось в цей день _________ і в цю годину _________. За адресою _______ приходьте. Ми дуже чекаємо, не підведіть.

 

   
 
             
 

Річчям запрошення річчям

Ювілеєм татові ювілеєм запрошення річчям річчям

 

Інші: | Привітання на ювілей 95 років | Привітання на день працівника кабельної промисловості | Тост на день народження для друзів

 

Поспішаємо швидше повідомити, що на вас з нетерпінням чекають на святі в честь дня народження відважного лицаря і самого сміливого хлопчика в світі. Торжество відбудеться ____(дата)____ ____годині за адресою__________________. Вас чекає божевільна веселощі, захоплюючі ігри та забави, цікаві пригоди і смаколики на столі!

Запрошуємо Вас на чудове свято в честь дня народження пустотливого, веселого хлопчаки. Наш герой Вас дуже чекає, тому ми сподіваємося, що ______ (дата) побачимо Вас за адресою_______________________ у відмінному настрої, з доброю усмішкою і готовністю добре повеселитися з нашим хлопчиком.

Річчям запрошення новим роком хресному

Запрошуємо Вас на урочисте святкування дня народження нашого малюка, яке відбудеться — в-. Дуже чекаємо Вас, приходьте обов’язково! Гарний настрій гарантовано.

 

Ювілеєм тестю днем запрошення ювілеєм тітці річчям

Березня запрошення днем народження хлопцю днем

 

Інші: | Привітання на день здоровя | Привітання з 8 березня жінкам від чоловіків у прозі | Привітання на день друзів

 

От наближається моє свято, і я поспішаю запросити Вас на свій ювілей. Адже день народження — це свято, розваги і радість якого хочеться розділити з дорогими серцю людьми. Тому чекаю вашого візиту, і не забудьте захопити з собою свій гарний настрій.

Ювілеєм тещі запрошення днем народження дядьку

Ми з великою радістю запрошуємо вас на урочистості в честь дня народження чудового і славного дитини. Свято проходитиме за адресу_ время_. Винуватець(ца) урочистості з нетерпінням чекає яскравою і доброї зустрічі, нестримного веселощів і чудових ігор з вашою участю. Просимо з’явитися під час і тільки з хорошим настроєм.

 

Днем народження подрузі запрошення річчям

Днем народження запрошення річчям новим роком

 

Інші: | Привітання на всесвітній день письменника | Привітання з 20-річчям сину від мами, тата | Привітання без рубрики

Дорогий друже! Запрошую тебе на святкування мого Дня Народження, яке відбудеться _________, за адресою _______________.

День народження дитини — самий чудовий і чудовий свято. І ми з превеликим задоволенням на це свято Вас запрошуємо. Свято веселих повітряних куль, дитячих пісень і завзятого сміху, чарівних миттєвостей і добрих чудес відбудеться за адресою ______________. Дата______. З нетерпінням на Вас чекаємо.

Пасхою днем народження запрошення річчям

З радістю запрошую чудово і весело провести час в моїй присутності, а заодно привітати мою персону з ювілеєм. Прошу з’явитися вчасно на свято моєї душі, захопити з собою відмінний настрій і добру посмішку, мати при собі хоча б крапельку бажання гарненько повеселитися.

У чудової дівчинки скоро день народження. Раді запросити на чудове свято і веселе святкування, яке відбудеться _дата за адресу_. Мила і чарівна принцеса з нетерпінням чекає щирих привітань, добрих побажань, щасливих посмішок, яскравих подарунків і чарівних моментів. Чекаємо Вас в призначену годину і з чудовим настроєм.

 

Річчям запрошення річчям днем народження

Річчям запрошення ювілеєм дівчинці ювілеєм брату

 

Інші: | Привітання бухгалтеру | Привітання мамі

От наближається моє свято, і я поспішаю запросити Вас на свій ювілей. Адже день народження — це свято, розваги і радість якого хочеться розділити з дорогими серцю людьми. Тому чекаю вашого візиту, і не забудьте захопити з собою свій гарний настрій.

З задоволенням запрошуємо вас на свято з нагоди дня народження нашого іменинника. Торжество пройде ______ (дата), за адресою ________________, початок о ____ годин. Обіцяємо веселощі, конкурси, пригоди і найсмачніший торт на світі. Дуже вас чекаємо!

Днем народження запрошення ювілеєм хресному днем

Запрошую Вас на своє свято в честь мого ювілею. З нетерпінням чекаю щасливої зустрічі, Ваших добрих і щирих посмішок, теплих слів і веселого настрою. Сподіваюся, Ви обов’язково прийдете і зможете перетворити моє свято в самий пам’ятний і радісний день.

Поспішаю швидше запросити Вас на моє свято. У мене скоро ювілей, і мені хотілося б, щоб він запам’ятався мені радісними і щасливими емоціями, добрими і важливими словами, рідними і дорогими моєму серцю посмішками. Тому чекаю Вас у себе на ювілеї з повною готовністю до веселощів і розваг.

 

Ювілеєм вихователю запрошення днем народження

Днем народження запрошення річчям річчям

 

Інші: | Прикольні привітання з срібним весіллям, 25 років весілля | Привітання з розлученням

Запрошую Вас на ювілей. Нехай ваша шановна персона залишить всі проблеми в стороні, відкине вантаж будніх днів і зволив прийти привітати мою персону з днем народження. А разом ми вже повеселимося, піднімемо келихи за здоров’я, послухаємо пісні і навіть станцюємо. Чекаю у себе на святі в доброму гуморі.

Днем народження коханій запрошення річчям

Запрошуємо Вас на наше свято, на торжество в честь створення нашої сім’ї, на наше весілля. Щиро сподіваємося, що Ви зможете залишити в цей день всі справи і турботи і прибути на свято нашої любові. Ми будемо дуже раді, що зможемо розділити з Вами радість і щастя, свій захват і світлі почуття.

Поспішаємо Вас запросити на день народження веселого хлопчаки. З Вами це свято стане ще чудесней і цікавіше, разом з Вами іменинник відкриє нову сторінку у своєму житті і на старті від душі повеселитися з Вами, а смачний тортик всім нам піднімає настрій. Попереджаємо відразу — вхід платний — щира посмішка і гарний настрій. Чекаємо Вас за адресою______________. Дата_________.

Карта сайту